HAKKIMIZDA

BİZİ TANIYIN

Adapazarı’nda 2019 yaz sezonunda hizmete açılan Şatır Düğün Davet ekibi olarak hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz! Özel bir konsept ile şık bir düğün salonunda konuklarınızı ağırlamak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Neden mi? Anlatalım:

Çünkü önceliğimiz sizsiniz! İsteklerinizi gerçekleştirmek için organizasyon sorumlumuzla birlikte hazırlıklara başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz düğün hakkında tüm detayları daha önceden konuşuyoruz. Görüşmeler sırasında, 2 farklı salonumuzdan hangisini tercih ettiğinizi belirlemek için küçük bir tur düzenleyebiliriz. Konsept, süsleme, menü seçiminiz ve davetli sayınızı da öğrendikten sonra harekete geçiyoruz.

Düğün salonlarımız beyaz rengin hâkim olduğu zarafetiyle dikkat çeken geniş ve ferah alanlara sahip. Şatır Düğün Salonu, yüksek tavan ve kolonsuz salonlarda konuklarınızı ağırlama imkânı sunuyor. Sıkışık bir salon düğünü görseli varsa aklınızda, salonumuzu gördüğünüzde rahat bir nefes alacaksınız. Konuklarınızla rahatça dans edebileceğiniz hareket özgürlüğüne dikkat edilerek dekore edilen salonlarımızda gecenin tadını çıkaracaksınız… Beyaz masa ve napolyon sandalye seçimimiz de konforunuza verdiğimiz önemle doğrudan ilgili! Altın sarısı işlemeler, aynalı suplalar, masada konukların birbirini görmesini engellemeyen şamdanlar ve süslemelerle; nikâh masası tasarımı da yapıyoruz.

Salonumuzda düzenlediğiniz düğünler için uzun yemek listeleri de hazırlıyoruz. Eşsiz tatları konuklarınızın beğenisine sunuyor, öncesinde de menü tadımlarıyla sizin denemenizi istiyoruz. Bu sayede konuklarınıza sunulacak lezzetleri damak tadınıza göre belirleyebilirsiniz… Dans pistimizde bolca eğlenmenizi ve müzik eşliğinde gecenin tadını çıkarmanızı sağlayacağız. Kesintisiz eğlence ve ziyafet esnasında çekim ekibimiz de her bir kare ve görüntü için etrafınızda olacak. Hazır olun ve gülümsemeyi unutmayın.

Kaliteden taviz vermeyen ekibimizle çalışarak, gerçekleştirdiğiniz düşleriniz için avantajlı fiyatlar sunduğumuzu da söylemeden geçmeyelim! Şıklığıyla benzersiz olan salonumuz, konum olarak da merkezi ve otopark sorunu olmadığı için konuklarınız tarafından da beğenilecek.

Siz de Adapazarı düğün salonu fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz, Şatır Düğün Davet ailesi ile iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilirsiniz.